پنج شنبه

آخرین به روز رسانی %1:%آوریل:%st %p

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

مترجم سایت

Persian Arabic English

اخبار سایت

- آرشیو دانلود به سایت اضافه شد،لینک دانلودها به طور مستقیم هستند.

- لطفا در نظرسنجی سایت شرکت کنید.

- با نظر دادن خود در مورد سایت و مطالب، ما را در به روز رسانی هرچه بهتر سایت یاری رسانید.

داروها

شیمی درمانی چه عوارضی دارد؟

یکی از راه های مهم برای جلوگیری از پیشرفت سرطان در بدن، انجام شیمی درمانی است، اما شیمی درمانی متاسفانه عوارض جانبی را برای فرد در پی دارد.پیش بینی دقیق علائم و عوارض شیمی درمانی دشوار است. گاهی هم دیده می شود که برخی افراد هیچ یک از عوارض جانبی شیمی درمانی را تجربه نمی کنند.

ادامه مطلب: شیمی درمانی چه عوارضی دارد؟

مصرف بی‌خود مسکن‌ها مخرب کلیه‌هاست

مصرف داروهای مسکن به ویژه مسکن های ضد التهابی غیر استروئیدی نظیر بروفن و ژلوفن اثر مخربی بر روی کلیه ها دارد.متخصصان کلیه هشدار دادند که مصرف طولانی مدت داروهای ضد درد غیراستروئیدی ممکن است باعث نارسایی کلیه و در نهایت دیالیزی شدن فرد شود.

ادامه مطلب: مصرف بی‌خود مسکن‌ها مخرب کلیه‌هاست

داروی بیهوشی چه عوارضی دارد؟

عوارض و پیامدهای ناشی از بیهوشی بسته به نوع آن و شرایط جسمی افراد متفاوت است. برخی از این عوارض سریع و تا پایان زمان جراحی خود را نشان می دهد و برخی از عوارض در بلندمدت بروز می کند.

ادامه مطلب: داروی بیهوشی چه عوارضی دارد؟

هشدار درباره کپسول اکسی الیت

معاون بهداشتی وزیر بهداشت از خطرناک بودن پودر و کپسول «اکسی الیت» خبر داد و از مردم خواست از خرید و مصرف آن خودداری کنند. کپسول اکسی‌الیت که ساخت آمریکاست و برای کاهش وزن و انرژی‌زایی کاربرد دارد، به نارسایی حاد کبد منجر می‌شود.

ادامه مطلب: هشدار درباره کپسول اکسی الیت

بوتاکس برای چه کسانی ممنوع است؟

بوتاکس یکی از سمومی است که برای انسان کاربردهای بسیاری دارد از جمله اینکه تزریق دوزهای بسیار کم آن می‌تواند از ایجاد چین و چروک در سنین جوانی پیشگیری کند و ظاهر چروک‌ها به خصوص خطوط ناحیه پیشانی، اطراف چشم و خط اخم را در سنین بالاتر بهبود بخشد و از پیشرفت آنها جلوگیری کند. همچنین با استفاده از بوتاکس می‌توان بدون انجام جراحی‌های پرهزینه و پرعارضه، ابروها را بالا کشید.

ادامه مطلب: بوتاکس برای چه کسانی ممنوع است؟

زیر مجموعه ها

شما اینجا هستید: صفحه اصلی دارو ها