پنج شنبه

آخرین به روز رسانی %1:%ژولای:%th %p

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

مترجم سایت

Persian Arabic English

اطلاع رسانی

- امکانات جدید سایت به زودی

- در صورتی که مطلب مورد نظر خود را نیافتید ما را از طریق فرم تماس با ما باخبر سازید تا آن را برایتان فراهم کنیم.

- با توجه به تغییر پیش شماره های شهرستان کاشان، شماره تلفن مرکز پزشکی-پرستاری و آمبولانس الـزهـــرا کاشان از 4465060-0361 به 55465060-031 تغییر یافت.

- با نظر دادن خود در مورد سایت و مطالب و شرکت کردن در نظرسنجی، ما را در به روز رسانی هرچه بهتر سایت یاری رسانید.

داروها

داروهای ملین برای رفع یبوست

اگر شما تا کنون ناراحتی ناشی از یبوست را تجربه کرده باشید، ممکن است به فکر استفاده از ملین ها افتاده باشید. میزان حرکات طبیعی روده، از سه بار در روز تا دو بار در هفته متغیر است.

ادامه مطلب: داروهای ملین برای رفع یبوست

داروی غضروف ساز وجود ندارد

دارویی تا کنون یافت نشده که بتواند غضروف آسیب دیده را ترمیم کند و یا غضروف جدید بسازد و یا بتواند مانع از خراب شدن غضروف شود.این روزها درباره آسیب‌های غضروفی و داروهایی که در داروخانه‌ها به اسم غضروف ساز وجود دارد و بی‌نسخه هم می‌توان آنها را تهیه کرد، زیاد می‌شنویم.

ادامه مطلب: داروی غضروف ساز وجود ندارد

15 توصیه به روزه دارانی که دارو مصرف می کنند

قطع ناگهانی برخی از داروها به واسطه روزه‌داری بسیار خطرناک است. بیماران درباره قطع داروها و نحوه استفاده آنها در ماه مبارک رمضان، با پزشک و یا داروساز خود مشورت نماید.

ادامه مطلب: 15 توصیه به روزه دارانی که دارو مصرف می کنند

9 تا از اعتیادآورترین داروها (2)

خیلی از داروهای اعتیادآور داروهایی هستند که به صورت قانونی در دسترس مردم قرار دارند و مصرف آنها غیر قانونی نیست. داروهایی که حتی بیمه هم به آنها تعلق می گیرد و با نسخه و بی نسخه به مردم فروخته می شوند.

ادامه مطلب: 9 تا از اعتیادآورترین داروها (2)

داروهای اعتیادآوری که مجاز هم هستند

خیلی از داروهای اعتیادآور به صورت قانونی در دسترس مردم قرار دارند و مصرف آنها غیرمجاز نیست. داروهایی که حتی بیمه به آنها تعلق می گیرد و به صورت با نسخه و یا بدون نسخه به مردم فروخته می شوند.جالب است بدانید که خیلی از داروهای اعتیادآور، عضو ثابت خیلی از خانواده ها شده اند. این داروها اگرچه قانونی و مجاز هستند، ولی فایده یا خطر آنها بستگی به نحوه و زمان مصرف آنها دارد.

ادامه مطلب: داروهای اعتیادآوری که مجاز هم هستند

زیر مجموعه ها

موقعیت شما: صفحه اصلی دارو ها